E-mailová linka Help Diabasis

Všem, kteří potřebují konzultovat témata spojená s psychospirituální krizí, transpersonálními prožitky, "bad trips" a dalšími podobnými oblastmi, jsou k dispozici naši vyškolení konzultanti linky Help Diabasis help@diabasis.cz.

Kontaktní formulář

Tým linky tvoří psychologové, psychiatři, terapeuté, sociální pracovníci a další vyškolení odborníci z řad pomáhajících profesí. Jsme Vám k dispozici po všechny dny v týdnu, odpověď zasíláme maximálně do 3 pracovních dnů. V případě potřeby dlouhodobější spolupráce Vás konzultanti linky rádi propojí s některým z terapeutů sítě Diabasis. Pro usnadnění komunikace můžete v rámci prvního kontaktu upřesnit kraj, ve kterém žijete, abychom Vám mohli případně doporučit terapeuta poblíž místa Vašeho bydliště.

Služby linky Help Diabasis poskytujeme našim klientům bezplatně. V případě návazné spolupráce s některým z terapeutů sítě se platební podmínky odvíjí od možností daného terapeuta (smlouva se zdravotní pojišťovnou či přímá platba).

Pro všechny konzultanty je závazný etický kodex pracovníka linky a povinnost zachování mlčenlivosti. Veškeré informace, které uvedete, jsou anonymně zpracovávány pouze pro statistické a výzkumné účely Diabasis.

Etický kodex konzultanta Help Diabasis: